KDO TĚ CHYTÍ, KDYŽ PROPADÁVÁŠ SÍTÍ?

KDO TĚ CHYTÍ, KDYŽ PROPADÁVÁŠ SÍTÍ?

KDO TĚ CHYTÍ, KDYŽ PROPADÁVÁŠ SÍTÍ?

KDO TĚ CHYTÍ, KDYŽ PROPADÁVÁŠ SÍTÍ?

Plus pro lidi v krizové situaci

Posláním služby Plus pro lidi v krizové situaci je být místem pro lidi a jejich starosti. Pomáhat jim ulehčit tíživou situaci a hledat řešení. 

Plus pro lidi v krizové situaci je dle zákona o sociálních službách registrován jako krizová pomoc. Tuto službu mohou vyhledat všichni lidé, kteří prožívají náročné životní období, s nímž si neví rady. Lidé, kteří se dostali na pokraj svých sil a netuší kam směřovat dál. Krizová situace může nastat v mnoha případech např. úmrtí blízkého člověka, rozvod, ztráta zaměstnání, dluhová past, problémy na pracovišti, ve škole, ale i momenty zcela přirozené životu, jako je odchod do důchodu či narození dítěte. Mohou se na nás obrátit lidé, kteří prožívají smutek a beznaděj, ztrácí duševní rovnováhu nebo v jejich životech nastal výrazný, nečekaný zvrat a s ním související životní změna. 

Služba je určena dětem ve věku od 6 let, přes dospívající, dospělé, po seniory. Mohou přijít i páry či rodiny. Služba je poskytována bezplatně v prostorách krizového centra Plus, během otevírací doby. Terénní služby jsou poskytovány v rámci Plzeňského kraje mimo prostory organizace nejčastěji na vyžádání jiných odborných služeb - institucí (školských, zdravotních či sociálních).

Plus pro lidi v krizové situaci

Prokopova 25, Plzeň 30100 

Telefon: 377 223 221
Mobil: 733 414 421
E-mail: plus@diakoniezapad.cz

Bližší informace o službě Plus pro lidi v krizové situaci naleznete na webových stránkách Diakonie Západ.

https://www.diakoniezapad.cz/sluzby-diakonie-zapad/plus-pro-lidi-v-krizove-situaci/